Pozvěte si přednášejícího

Odborníci z PřF přijedou přednášet přímo na Vaši školu. Nabízená témata rozšiřují informace z výuky či přinášejí detailnější zpracování konkrétních témat a vědeckých objevů.

Pořádání přednášek přímo na středních školách má na PřF JU již dlouholetou tradici. V minulých letech odpřednášeli naši pedagogové a doktorandští studenti několik set přenášek po celé ČR. Přednášky trvají 1,5 hodiny, jsou určeny pro studenty ve věku 16-19 let (obojí lze domluvit i jinak). K jejich uskutečnění je potřeba dataprojektor (můžeme přivézt vlastní). Datum přednášky je na dohodě mezi Vaší školou a přednášejícím (více viz Jak objednat přednášku). Veškeré náklady spojené s přednáškou (cestovné, odměna) hradí PřF JU.

Jak objednat přednášku

V případě, že Vás v naší nabídce nějaká přednáška zaujala, není nic jednoduššího než si ji objednat. Kontaktní email pro objednávky je vhynkova@prf.jcu.cz. Můžete si objednat i více přednášek, ale vzhledem k rostoucímu zájmu jsme schopni uskutečnit na dané škole tak maximálně 4 za školní rok. V objednávce nám napište, které termíny by se Vám nejlépe hodily (datum, čas) a jak moc jste flexibilní, tedy například které dny v týdnu pro Vás připadají v úvahu. Pokusíme se Vám vyjít vstříc s přihlédnutím k aktuálním časovým možnostem jednotlivých přednášejících. Je lépe objednávat přednášky v dostatečném časovém předstihu. Po obdržení Vaší objednávky Vám pošle koordinátorka potvrzující email. V případě, že Vám do týdne nepřijde, zkuste se s námi spojit telefonicky (Veronika Hynková, 387 775 563)

Nabídka přednášek pro školní rok 2018/2019:


O přírodovědě.cz

Edukačně-popularizační portál Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích určený pro středoškoláky, jejich vyučující, ale i veřejnost. Představujeme zde naše aktivity, výzkumy a objevy.