Pozvěte si přednášejícího

Odborníci z PřF přijedou přednášet přímo na Vaši školu. Nabízená témata rozšiřují informace z výuky či přinášejí detailnější zpracování konkrétních témat a vědeckých objevů.

Pořádání přednášek na středních školách má na PřF JU již dlouholetou tradici. V minulých letech odpřednášeli naši pedagogové a doktorandští studenti několik set přenášek po celé ČR. Přednášky trvají 1,5 hodiny a jsou určeny pro studenty ve věku 16-19 let (obojí lze domluvit i jinak). 

Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR nyní naše fakulta nabízí tyto přednášky ONLINE formou.

Datum přednášky je na dohodě mezi Vaší školou a přednášejícím. Veškeré náklady spojené s přednáškou hradí PřF JU.

Jak objednat přednášku

V případě, že Vás v naší nabídce některá z přednášek zaujala, není nic jednoduššího než si ji objednat. Kontaktní email pro objednávky je: horakk01@prf.jcu.cz.

Můžete si objednat i více přednášek, ale vzhledem k rostoucímu zájmu preferujeme maximálně 4 přednášky za školní rok. V objednávce nám napište, které termíny by se Vám nejlépe hodily (datum, čas) a jak moc jste flexibilní, tedy například které dny v týdnu pro Vás připadají v úvahu. Pokusíme se Vám vyjít vstříc s přihlédnutím k aktuálním časovým možnostem jednotlivých přednášejících. Přednášky objednávejte v dostatečném časovém předstihu. Po obdržení Vaší objednávky Vám přijde potvrzující email. Pro více informací nás kotaktujte na tel. 389 032 231).

https://www.prf.jcu.cz/akce-pro-verejnost-a-czv/prednasky-pro-ss.html


O přírodovědě.cz

Edukačně-popularizační portál Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích určený pro středoškoláky, jejich vyučující, ale i veřejnost. Představujeme zde naše aktivity, výzkumy a objevy.