Podzimní botanický víkend 2019

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity si Vás dovoluje pozvat na tradiční Podzimní botanický víkend pro středoškolské učitele 4.– 6. října 2019. Další ročník oblíbeného podzimního botanického víkendu je tady! Tentokrát vyrazíme do okolí Blatné.

Vážení a milí středoškolští učitelé,

rádi bychom Vás opět pozvali na botanický víkend, který se bude konat v okolí  Blatné. Sraz účastníků bude v pátek v odpoledních hodinách a v sobotu a v neděli dopoledne proběhnou exkurze. Končit budeme v neděli kolem poledne. 

Ubytování bude zajištěno v rekreačním zařízení Tábor Vrbno (49.4088550N, 13.8165294E) ve čtyřlůžkových chatkách (http://taborvrbno.cz/). Chatky jsou opatřeny standardním vybavením včetně lůžkovin a v případě nižších teplot jsou zde elektrické přímotopy. Cena ubytování s polopenzí je 380,- osoba/den. 

Víkend je též vhodný také pro vaše studenty (max. 2 studenti na učitele).

Jsme schopni zajistit dopravu z Blatné do Vrbna a zpět.

Závazné přihlášky (nejraději e-mailem) posílejte na adresu: horakk01@prf.jcu.cz, tel. +420 387 775 563. Uzávěrka přihlášek je 22. září. 

Za tým PřF Milan Štech a Jan Lepš
O přírodovědě.cz

Edukačně-popularizační portál Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích určený pro středoškoláky, jejich vyučující, ale i veřejnost. Představujeme zde naše aktivity, výzkumy a objevy.